Close
0 ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filters
  Tercihler
  Arama

  İnternetten Satış ve Pazarlama

  İnternetten Satış ve Pazarlamanın Faydaları

  Büyük veya küçük ve hemen hemen her sektörden firmalar, internetten satış ve pazarlama sistemleri sayesinde, kendilerinden daha büyük firmalarla rekabet ederek, daha büyük mecralarda yer alarak satışlarını ve kazançlarını arttırabilmektedirler. 

  İnterneti doğru kullanarak yapılan pazarlama ve tanıtım faaliyetleri, işletmelerin daha fazla ve daha karlı hedeflere ulaşmalarına, aynı zamanda daha az maliyetle ve büyük işleri butik hizmetle verebilme olanakları sunmaktadır.

  İletişim yönünden, fiziksel bir işletmeye nazaran çok esnektir. Müşterilerle 7 gün 24 saat iletişim halinde olabilme avantajı bulunur.

  Bu sonuçla, internetten satış ve pazarlama yapmanın faydalarını aşağıdaki başlıklarda toplayabiliriz.

  Sürekli Büyüyen Pazarlar

  İnternetten satış ve pazarlama, müşterilerin tüm dünyada satışta olan ürünlere, fırsatlara, kampanya ve etkinliklere ulaşabilmesi ve yeni firmaların global pazarlara girebilmelerine olanak tanır.

  Klasik sistemde küçük ve orta ölçekli firmalar için büyük pazarlara ulaşmak oldukça zor ve maliyetli olacağını düşünerek bunun çoğu firma için olanaksız olacağını söyleyebiliriz. Fakat internet üzerinden yapılan tanıtım çalışmaları hem daha hesaplı hem de çok daha kolay ulaşılır durumdadır.

  İnternetten satış ve pazarlama, işletmelere web sitesi yoluyla data oluşturma, bir çok istatistiği kolayca tutabilme ve geriye dönük çok daha ayrıntılı analiz ve raporlamalar oluşturmayı sağlar.

  Yeni Satışlara Yönelik Müşteri Dataları Tutma

  İnternet üzerinden satış ve pazarlama faaliyetleri yürüterek hedeflediğiniz kitlelere ulaşmak, klasik pazarlama anlayışına göre oldukça farklıdır. 

  İnternethepsi1numara.com ile desteklenen pazarlama yöntemleri beraberinde müşteriler hakkında klasik pazarlamadaki kitlelere karşı detaylı ve demografik bilgilere sahip olma imkanını sunar.

  Bunlar yaş, cinsiyet, ülke, şehir, sosyal medya davranışları gibi pek çok etkenden oluşur. Yapılan ayrıntılı istatistiklerle nokta atışı sunumlar yapılabilir.


  maliyetleri azaltın ile ilgili görsel sonucuMaliyetlerin Azalması

  Profesyonel bir planlamayla kurgulanarak uygulanan internetten satış kampanyaları, ürün ve hizmetlerinize hitap eden müşteri kitlelerine ulaşma noktasında çok daha az maliyetle büyük avantaj sağlar. 

  Maliyetin düşmesi ile birlikte ulaşılan müşteri kitlesi sayısı da klasik pazarlamaya göre çok daha fazladır.İnternet üzerinden yapılan finansal işlemler, klasik ticari işlemlere göre daha az maliyetli veya hiç maliyet doğurmayan işlemler olduğu için, gerek satıcı gerek alıcı açısından oldukça tasarruflu bir iştir.

  Büyük Rakiplerle Rekabet Edebilme Avantajı

  Elektronik ortam, küçük ve orta seviyede kobi türü firmaların, büyük firmalara karşı rekabet edebilmeleri açısından büyük fırsatlar sunmaktadır.
  hepsi1numara.com siz Bayilerimize Nasıl Avantaj Sunar                        hepsi1numara.com

  Ek ücret yansıtmadan.Tüm bayilerimiz adına en uygun kargo fiyatlandırmasını,pos hizmetini bayilerimizin hizmetine sunarız.Sanal pos anlaşmasına göre minimum 30 teminat süresi olan nakit ödeme işlemini bayilerimiz adına biz üstlenip.Bayilerimize 7 gün içerisinde hesaplarına bakiyelerini transfer ediyoruz.Bayilik ücreti hariç A,B Pazar platformları gibi listeleme ücreti talep etmiyoruz.  7/24 Müşteri Bulma İmkanı7/24 destek ile ilgili görsel sonucu

  Sanal ortamda hepsi1numara.com ile faaliyet gösteren firmalar, günün yirmi dört saati açık olabilir ve müşterilerle birebir temas kurabilir. Tatil günleri, izinler, ülkelere göre özel günler gibi kısıtlamalar olmaz ve heran bir başka müşteri size ulaşabilir. 

  Özetle, mesai saatlerinde çok yoğun çalıştığı için alışverişe fırsat bulamayan müşteriler, akşam eve gelip yemekten sonra çayını yudumlarken internetten satış sitenizi ziyaret ederek alışveriş yapabilir.

  Yeni Kampanyalar Oluşturmada Esnek Davranabilme

  Maliyetlerin fiziksel pazarlamaya göre çok düşük olması sebebiyle, sık aralıklarla ilgi çekici ve çok cazip kampanyalar oluşturarak müşterilerinize farklı jestler yapabilir, satışları artırabilirsiniz.

  GÜVEN 

  BBDK Onaylı İyzico Tüm bayilerimiz Bakiye transferini sağlar. bddk yetkili kuruluş ile ilgili görsel sonucu iyzico ile ilgili görsel sonucu


  BAYİ OL